درباره گروه صنعتی ماموت دیزل

مجتمع صنعتی ماموت دیزل به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فروش کامیون باری و کشنده های اسکانیا در ایران و یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی ماموت می باشد. ماموت دیزل در سال 1388 به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش کامیون های اسکانیا در ایران آغاز به فعالیت نمود و مورد  استقبال بی نظیر مردم ایران قرار گرفت. حوزه فعاليت هاي اين شركت را مي توان به ۵ دسته كلي واردات، توليد، فروش و خدمات پس از فروش كاميون هاي اسكانيا و نيز خدمات پس از فروش نيم يدك هاي توليدي مجتمع صنعتي اسکانیا دسته بندي نمود.

اسکانیا شرکت خودروساز سوئدی است که در زمینه تولید انواع ماشین های سنگین ، کامیون ، موتورهای موتورهای دیزلی و…در صنعت خودوریی فعالیت دارد و جزو برند های مطرح جهانی می باشد. می توان گفت که اسکانیا  یکی از کمپانی های بزرگ تولید خودرو در تمام سطح بین المللی شناخته شده است و محصولات آن در ایران و سطح خاورمیانه پرفروش ترین های حمل و نقل جاده ای می باشد.

مقرون به صرف بودن خودروهای سنگین برند اسکانیا و استفاده از قطعات با کیفیت در تولید انواع ماشین های کار، مورد توجه بسیاری در صنعت خودرویی کشورمان قرار گرفته و در این راستا تواسته جز برندهای موفق و مورد علاقه بسیاری از رانندگان حمل بار جاده ای قرار گیرد.

شركت ماموت ديزل نیز در همین راستا، با دارا بودن شبكه گسترده ای از نمايندگان، نيروي انساني متخصص و تجهيزات استاندارد، نسبت به فروش و ارائه خدمات پس از فروش کامیون‌ های اسكانيا اقدام نموده و با تلاش در راستای ارتقاء و بهبود مستمر در تمامی زمینه ها، موفق به كسب عنوان برترين شركت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش خودروهاي سنگين گرديد.

كسب اين موفقيت در 4 سال متوالی 92تا 95 در ارزیابی‌های وزارت صنعت و معدن و تجارت و شركت بازرسي استاندارد ايران نشان دهنده  كيفيت بالاي خدمات و اهميت جايگاه مشتريان اين شركت می‌باشد.

این مجموعه با بهره گیری از دانش و تجربه داخلی و تکیه بر کلیه توان مهندسین امکان تولید قابل رقابت  با  محصولات برتر جهانی بر اساس نیازهای مشتری را فراهم نمود و در این راستا با برنامه ریزی به عمل آمده یکی از برترین و معتبر ترین صنایع خودرویی در سطح  خاورمیانه می باشد.کیفیت بالا محصولات در کنار توان فنی و شبکه گسترده  خدمات پس از فروش مجتمع بزرگ صنعتی ماموت دیزل، نوید بخش تحولی عظیم در صنعت تولید انرژی و رشد اقتصادی در صنایع مرتبط با این حوزه می باشد.

با توجه به نياز روزافزون صنايع كشور در حوزه انرژي و به‌منظور  بهره‌مندی ماموت دیزل از فناوری‌های روز دنيا، شركت ماموت ديزل اقدام به عقد قرارداد انحصاري فروش و خدمات پس از فروش ديزل ژنراتور با شركت اسكانيا نموده است. حضور برند اسكانيا در بازار ديزل ژنراتور ايران به پشتوانه كيفيت بالاي محصولات، فناوري پيشرفته، آینده ای درخشان را برای کشور رقم خواهد زد.

محصولات اسکانیا در کشورمان با توجه آپشن های متنوع و قدرت موتوری در عین زیبایی ظاهری توانسته با استقبال بی نظیری درکشورمان رو به رو شود.